Malířské práce

Pár slov o nás

113
My nabízíme kvalitní nátěry fasád, ale také nátěry střech. Do našeho portfolia služeb ale také patří airless, mytí fasády, mytí a nátěr fasády, mytí střech, mytí dlažby, čištění dlažby. Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Poptávkový formulář

Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti a máme vám co nabídnout.

Malířské práce využije jednou za čas každý z nás a toto se týká i majitelů velkých ploch, které mají komerční využití, průmyslové využití anebo se jedná plochy domácí. Vše spojené s malováním zabere mnoho času a financí. Naše firma nabízí efektivní malířské práce, tzn. používáme nejnovější metody a technologie dostupné v tomto oboru. Konkrétně se u nás setkáte s technologií airless, což je metoda bezvzduchého stříkání za vysokého tlaku několikaset atmosfér. Barva při aplikaci airless technologií je profesionálním stříkacím zařízením z nádoby s malířským nátěrem natlakovaná do pistole a přes trysku stříkaná s minimálním prostřikem.

U technologie airless se jedná o velkoplošnou výmalbu, tj. používáme ji od plochy minimálně 300 m2 výmalby.

Zaměřujeme se na:

  • Byty nad 300 m2 výmalby
  • Byty nad 90 m2 podlahové plochy

Jsme specialisté na výmalbu velkých ploch nástřikem Airless.

video

V internetovém vyhledávači nás také můžete najít pod klíčovými slovy nátěry fasády chata, nátěry fasád ceník, nátěry fasád cena za m2, airless pistole, airless bazar, nátěry fasády postup, nátěr fasády cena za práci, nátěr fasády svépomocí.